ایران سرور خزر با افتخار سرویسها و خدمات نوین خود را تقدیم می کند
عرضه سرورهای مجازی از دیتاسنتر معتبر و بسیار با کیفیت رداستیشن (Redstation) با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت و شرایطی کم نظیر و متفاوت

پس از عرضه و فروش بسیار موفق سرورهای مجازی بر روی هاردهای ساتا از همین دیتاسنتر ، برای اولین بار سرورهای مجازی با هاردهای بسیار پر سرعت اس اس دی بر روی ابر سرور جدید زیر ارایه می گردد
مشخصات ابر سرور اصلی
Dell Poweredge R620

Cpu: 2 * E5-2670 Eight Core 16*2.6 32 Core Totall
Ram: 192 GB DDR3 ECC
HDD: 6 * 512GB SSD
Port: 10 GB Unlimit Dedicated
از جمله نقاط قوت این سرور :
- استفاده از سخت افزار تولیدی شرکت دل که تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین سرورهای اختصاصی دنیاست که تضمینی بر پایداری و کیفیت بالای سرویسها خواهد بود.
- استفاده از 2 سی پی یو فیزیکی بسیار قدرتمند 8 هسته ای زئون E5-2670 اینتل. این سی پی یو ها همانطور که در شکل زیر مشخص هست، از قدرتمندترین سی پی یو های حال حاظر دنیا هستند که این سرور با داشتن 2 عدد از این سی پی یو ها و 16 هسته فیزیکی و 32 هسته مجازی ، توان پردازشی فوق العادۀ 50000 مگاهرتزی را در اختیار ما میزارند و به همین دلیل ما به تمام سرورهای مجازی ، پردازنده اختصاصی رزرو شده خواهند داشت.

- استفاده از 192 گیگابایت رم که تضمین کننده پایداری سیستم و عدم هرگونه oversell خواهد بود. با اتکا به همین میزان رم همه سرورهای مجازی ارایه شده دارای رم اختصاصی رزرو شده خواهند بود.

- استفاده از 6 عدد هارد بسیار پر سرعت SSD که تضمین کننده سرعت خارق العاده این سرویسها خواهد بود. هاردهای SSD دارای سرعت تبادل اطلاعات بالا و همچنین زمان دسترسی بسیار پایینی نسبت به هاردهای ساتا هستند و استفاده از 6 عدد از این هاردها و تقسیم سرورهای مجازی بر روی این 6 هارد تضمینی کننده این میباشد که هر کاربر بتواند به حداکثر سرعت این هاردها دسترسی داشته باشد.

- استفاده از پورت 10 گیگ کاملا نامحدود و اختصاصی بر روی این سرور که آپلود و دانلودی با حداکثر سرعت را به ارمغان می آورد.

- پینگ پایین و بسیار مناسبتمام موارد مطرح شده بالا تضمینی است بر سرعت و پایداری و داشتن تجربه ای کاملا متفاوت با تجربیات قبلی شما. بر روی این سرور تمامی سرویسها دارای منابع کاملا اختصاصی هستند ( چون با این همه منابعی که در دسترس هست اصلا نیازی به عدم این کار نیست!)


و همچنان جهت دوستانی که نیاز به سرورهای مجازی با هاردهای حجم بالای ساتا دارند با ارایه سرویس بر روی سرورهای قدرتمند زیر در خدمت هستیم:

Dell Poweredge R420

Cpu: E5-2430 Hexa Core 6*2.20Ghz 12 Core Totall
Ram: 96 GB DDR3 ECC
HDD: 2 * 4 TB SATA 3 + 240 GB SSD Cachecade
Port: 10 GB Unlimited

از جمله نقاط قوت این سرورها :
- استفاده از سخت افزار تولیدی شرکت Dell که تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین سرورهای اختصاصی دنیاست که تضمینی بر پایداری و کیفیت بالای سرویسها خواهد بود.
- استفاده از سی پی یو های قدرتمند 6 هسته ای زئون E5-2430 اینتل . که با 6 هسته فیزیکی و 12 هسته مجازی سرعت و قدرت پردازشی بسیار بالایی را دارند.

- استفاده از 96 گیگابایت رم که تضمین کننده پایداری و عدم oversell خواهد بود.

- استفاده از هاردهای پرسرعت SATA 3 بهمراه استفاده از هارد 240 گیگابایتی SSD بعنوان Cachecade باعث میشود که ما شاهد سرعت بسیار بالایی در دسترسی و خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی هاردها باشیم.
- استفاده از پورت 10 گیگ کاملا نامحدود

بر روی این سرورها هم بدلیل میزان بالای منابع در دسترس و همچنین تعهد اخلاقی و حرفه ای ما ، هیچ گونه Oversell نخواهیم داشت .
بخشی از مزایای استفاده از خدمات ایران سرور:


- راههای ارتباطی متنوع جهت پشتیبانی و سوالات قبل از خرید

تلفن:09117453252
ایمیل:ar2mohammadi@gmail.com
تیکت و چت آنلاین داخل سایت

- پشتیبانی بیش از 20 ساعت آنلاین در شبانه روز بکمک چند پشتیبان
- نصب و کانفیگ رایگان تمامی سیستم عاملها و کانفیگ رایگان بیس از 80 درصد سرویسهای مختلف
- آپتایم 99.9% واقعی
- بدلیل استفاده از سرورهایی با منابع بالا و همچنین تعهد اخلاقی و حرفه ای ما ، سرویسها با منابع کاملا اختصاصی عرضه میشوند و Oversell هیچ جایگاهی در بین ما ندارد.
- ارایه سرویسها و خدماتی حرفه ای با قیمت و شرایط بسیار مناسب
- امکان ارایه IP اختصاصی نامحدود
- امکان ارایه منابع بیشتر رم و هارد و پردازنده در هر زمان
- تحویل سرویسها در حداقل زمان ممکن و معمولا کمتر از 1 ساعت

ایران سرور خزر با افتخار و بمناسبت ارایه سرویسهای جدید و با توجه به تجربیاتی که کسب کرده، سرویسی جدید را معرفی می کند


Sunday, February 16, 2014

« برگشت