فرصت استثنایی برای مدت محدود : 20% از فروش را از آن خود کنید!

آیا وب سایتی دارید که با توجه به بازدید قابل قبول، درآمد و سود مناسبی را برای شما به همراه ندارد ؟

آیا علاقه دارید درآمد اینترنتی خود را افزایش دهید ؟

کافی است در طرح بازاریابی ایـــــران ســــرور خزر ثبت نام نموده و بدون صرف وقت و هزینه، به کسب در آمد بپردازید.

در این طرح، فقط کافی است در سیستم بازاریابی ایـــــران ســــرور خزر ثبت نام کنید. سپس یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایت خود، به ازای هر کاربری که از وب سایت شما به سایت ایـــــران ســــرور خزر منتقل شود و حداکثر تا 90 روز پس از ارجاع به سایت ایـــــران ســــرور خزر، یکی از سرویس های میزبانی و یا نمایندگی ایـــــران ســــرور خزر را خریداری نماید، 20% از مبلغ خرید او به شما تعلق خواهد گرفت.

برای مثال اگر کاربری که از طریق سایت شما به ایـــــران ســــرور خزر منتقل شده است، خریدی به مبلغ 100,000 تومان انجام دهد، 20,000 تومان از این مبلغ عائد شما خواهد شد.

در جدول زیر فرض شده است که کاربر ارجاعی از سایت شما، ارزانترین پلان میزبانی ایـــــران ســــرور خزر را که مبلغی معادل 20000 تومان دارد را خریداری نماید. به جدول توجه فرمایید:

پورسانت به ازای هر خرید   مبلغ خرید
   
4000 تومان   20000 تومان
فروش روزانه
فروش روزانه
فروش روزانه
فروش روزانه
فروش روزانه
5 عدد
4 عدد
3 عدد
2 عدد 1 عدد
درآمد ماهانه درآمد ماهانه درآمد ماهانه درآمد ماهانه درآمد ماهانه
600,000 تومان 480,000 تومان 360,000 تومان 240,000 تومان 120,000 تومان

همانطور که در جدول بالا نشان داده شده است، اگر شما روزانه یک کاربر به ایـــــران ســــرور خزر منتقل کرده و آن کاربر به مبلغ 20000 تومان (حداقل میزان خرید در ایـــــران ســــرور خزر) خرید کند، شما 4000 تومان کسب خواهید کرد. با ضرب این عدد در تعداد روزهای ماه، ماهانه میتوانید حداقل 120,000 تومان درآمد داشته باشید.

حال فرض کنید کاربران ارجاعی شما به ایـــــران ســــرور، روزانه مجموعا 100,000 تومان خرید نمایند. در این صورت شما روزانه 20,000 تومان درآمد خواهید داشت. یعنی 600,000 تومان در ماه.

نحوه ثبت نام

چنانچه قبلا در پورتال کاربران ایـــــران ســــرور ثبت نام نموده اید و دارای حساب کاربری فعال هستید نیازی به ثبت نام مجدد در این سیستم ندارید. در غیر این صورت، بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام             ورود به سیستم

فعال کردن حساب بازاریابی

پس از ورود به حساب کاربری، از گزینه های موجود در منوی بالایی صفحه، بر روی گزینه بازاریابی کلیک نمایید.

در صفحه جدید با فشردن دکمه فعالسازی حساب بازاریابی، حساب بازاریابی شما نزد ایـــــران ســــرور فعال خواهد شد.

راهنمای کار با بخش بازاریابی

نحوه کار با بخش بازاریابی بسیار ساده است.

در صفحه بازاریابی شما، یک لینک اختصاصی، مخصوص شما ساخته شده است که با اتصال آن به یکی از بنرهای ایـــــران ســــرور خزر که در حساب بازاریابی خود میبینید و قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایتتان، میتوانید کاربران خود را به ایـــــران ســــرور خزر ارجاع دهید. این لینک بدین صورت عمل میکند که، هر بازدید کننده ای که از طریق این لینک به وب سایت ایـــــران ســــرور وارد شود، سیستم ایـــــران ســــرور به طور اتوماتیک تشخیص می دهد که این بازدید کننده از سوی شما ارجاع داده شده است و درصورتی که این کاربر پس از ورود خود، یکی از سرویس های میزبانی ایـــــران ســــرور را خریداری نماید، مبلغ پورسانت به صورت اتوماتیک در حساب بازاریابی شما ثبت خواهد شد.


قوانین و شرایط استفاده از سیستم بازاریابی

1 - شما مجاز به استفاده از سیستم بازاریابی ایـــــران ســــرور خزر جهت خریدهای شخصی خود نیستید. درصورت مشاهده چنین مواردی، حساب بازاریابی کاربر متخلف سریعا بسته خواهد شد و حق بازاریابی های قبلی نیز به او تعلق نخواهد گرفت.

2 - تسویه حساب پس از رسیدن موجودی به 10،000 تومان انجام خواهد شد. لطفا توجه فرمایید که تسویه حساب پس از خرید تا پایان دوره گارانتی استرداد وجه امکانپذیر نخواهد بود. بنابراین در هنگام تسویه حساب فقط خریدهایی که دوره گارانتی استرداد وجه آنها گذشته است تسویه خواهند شد.

3 -مشاهده هرگونه تلاش جهت تقلب و یا سوء استفاده از سیستم بازاریابی، موجب لغو حساب بازاریابی و ضبط کلیه درآمدهای پیشین کاربر خواهد شد.

4 - سیستم بازاریابی ایـــــران ســــرور خزر برپایه پرداخت به ازای فروش (Pay Per Sell) میباشد. لذا فقط به سفارشاتی که منجر به خرید شوند حق بازاریابی تعلق میگیرد.

5 - تنها ارجاعاتی که از طریق لینک بازاریابی صورت گیرد قابل قبول می باشند. به ارجاعاتی که از طرق دیگر صورت پذیرد حق بازاریابی تعلق نخواهد گرفت.

6 - سرویس ها و پیشنهادات ویژه، مشمول حق بازاریابی نمی شوند.

Wednesday, May 14, 2014

« برگشت