اطلاعیه تغییر آدرس ناحیه کاربری

احتراما به اطلاع کلیه مشتریان محترم میرساند : از این پس جهت سهولت دسترسی به ناحیه کاربری ، آدرس " cp.irserverco.ir " جایگزین آدرس قبلی (irserverco.ir/whmcs) میشود . لازم به ذکر است انتقال از مسیر قبلی به دامنه ... بیشتر »

29th Jul 2019
اطلاعیه مهم ، انتقال سرور های میزبانی ایران سرور

احتراما به اطلاع شما مشتری محترم میرساند :با توجه به گزارشات کاربران گرامی شرکت مبنی بر کاهش سرعت سایت ها در برخی از ساعات شبانه روز ، طی بررسی های انجام شده متاسفانه متوجه شدیم که سرعت read ... بیشتر »

13th Mar 2019
افزایش قیمت سرویس های میزبانی و نمایندگی وب

با توجه به افزایش بی اندازه قیمت ارز یورو و دلار و چند برابر شدن قیمت تمدید سرور های اصلی ؛ آی آر سرور پس از یک سال ثابت نگه داشتن قیمت ریالی سرویس ها با توجه افزایش روز افزون قیمت ارز ، به ... بیشتر »

4th Mar 2019
کاهش قیمت دامنه .IR ، ثبت خودکار و مدیریت دامنه از پنل کاربری

به استحضار کاربران گرامی آی آر سرور میرسانیم ، بعد از دریافت نمایندگی رسمی ایرنیک توسط آی آر سرور ماژول جدید ثبت دامنه های .IR طراحی و بر روی سایت نصب شده است . دامنه ها به صورت خودکار و آنی ثبت ... بیشتر »

21st Feb 2019
اطلاعیه مهم ، انتقال سرور های میزبانی ایران سرور

احتراما به اطلاع شما مشتری محترم میرساند :به دلیل ارتقا کیفیت سرور های میزبانی و با توجه به اینکه 3 سال از عمر سرور های میزبانی میگذرد ، جهت جلوگیری از هر گونه مشکلات احتمالی در آینده تصمیم ... بیشتر »

16th Sep 2018
افزایش قیمت سرویس های میزبانی وب

با توجه به افزایش بی اندازه قیمت ارز یورو و دلار و چند برابر شدن قیمت تمدید سرور های اصلی ؛ آی آر سرور پس از چند سال ثابت نگه داشتن قیمت ریالی سرویس ها ، به دلیل حفظ کیفیت سرویس ها مجبور به افزایش ... بیشتر »

19th Mar 2018
مهم | تحریم دامنه های بین المللی توسط ریسلو

با سلام و عرض احتراممتاسفانه به دلیل تحریم ریسلو (RealTime Register) امکان ثبت دامنه برای کاربران ایرانی غیر فعال گردید و در حال حاضر امکان ثبت دامنه برای کاربران ایرانی وجود ندارد، اما با اطلاعات خارج ... بیشتر »

24th Jul 2017
مشکل امنیتی بسیار حیاتی و خطرناک در تمامی سرور های ویندوز 2008 و 2012

سلام  متاسفانه امروز صبح یک باگ امنیتی بسیار خطرناک در ویندوز منتشر شد. که از صبح امروز تا به الان بیشتر از هزاران سرور قربانی این اکسپلویت شدند و کلی از دیتا ها از بین رفتند و همچنان ادامه دارد ... بیشتر »

17th Apr 2017
اطلاعیه مهم ، اطلاع رسانی

با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی آی آر سروربدینوسیله به اطلاع میرساند ، تمام اعضایی که از شرکت آی آر سرور سرویس دارند ، اعم از میزبانی وب ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی ، لایسنس های نرم افزاری ... بیشتر »

4th Feb 2017
تهیه سرورهای جدید ( مختص سرور های مجازی )

با درود خدمت کاربران و همراهان گرامی با توجه به مشکلاتی که طی هفته های گذشته در سرورهای انگلیس شاهد بودیم ، لازم میبینیم در ابتدا توضیحاتی در مورد دلایل بروز این مشکلات و اختلالات پیش آمده ... بیشتر »

29th Apr 2016